Hydra dermabrazija vandeniu H2 O2

2 120,00 EUR

Modelis: MEAFF88.6.1

Kiekis

 

 

 

 

 

DERMABRAZIJA SU VANDENIU
HYDRA DERMABRAZIJA su H2O2 funkcija
Vandens dermabrazija - technologija, skirta nugaišusios odos šveitimui naudojant specialiai suprojektuotą vandens padavimo ir siurbimo sistemą. Gilaus drėkinimo poveikis.
H2O2 funkcija leidžia prisotinti jūsų pasirinktą naudojamą skystį deguonimi, taip pagerindami visas naudojamo skysčio savybes. Naudinga didinat ląstelių oksigenaciją (prisotinimą deguonimi) ir odos mikrocirkuliaciją, stimuliuojamas ląstelių aktyvumas ir odai grąžinamas švytėjimas.
Jokio diskomforto: naudojama pažangi, moksliniais tyrimais grįsta technologija užtikrina matomą rezultatą be diskomforto ir nemalonių pojūčių.
Odos valymas, atliekamas šlifavimo-glūdinimo principu, naudojant vandenį su vakuuminio siurbimo funkcija. Procedūros metu patikimai pašalinamos nebegyvos, suragėjusios ląstelės.
Efektyvumas: teigiamas veido odos valymo ir drėkinimo poveikis matomas jau po pirmosios procedūros, akivaizdūs pokyčiai – po 3-6 sesijų.
Kompleksiškumas: metodas orientuotas ne tik į odos ląstelių atsinaujinimo skatinimą, bet ir į giluminį odos valymą, lyginimą ir drėkinimą.
Patogus naudojimas.
Vakuumo funkcija naudojama išvalyti nešvarumus porose siurbiant vamzdeliu. Ši procedūra padidina kraujo apytaką į odą. Ji padeda gerinti odos elastingumą, ir gali sumažinti spalvos pokytį nuo spuogų ir randų.

ANTGALIAI
Ultragaso mentelė 1MHz
Ultragarsinis antgalis 1MHz
BIO (Mikro srovės) - veido kėlimo-liftingo technologija naudojant mikro sroves, skatinančias ląsteles atsinaujinti. Bio mikro srovės atpalaiduoja veido raumenis ir prisotina deguonimi, pagerina veido odos kraujo mikrocirkuliaciją.
Krioterapijos - šaldantis antgalis nuramina sudirgintą odą.
Purškimo antgalis - naudojant fiziologinį ar kitą tirpalą, padės išvalyti veido odą.

KOMPLEKTACIJA
Pagrindinis aparatas su 8 coliu LCD ekranu - 1  
Vandens dermabrazijos antgalis- 1
Vandens dermabrazijos galvutės- 8
Ultragarsinė mentelė- 1  1Mhz / 2W/cm2
Ultragarsinis antgalis- 1  1Mhz
BIO antgalis- 1 
Krioterapijos antgalis- 1
Purškimo antgalis- 1
Maitinimo laidas- 1
Naudotojo instrukcija US ir LT kalba

INFORMACIJA APIE ĮRENGINĮ
Įtampa: 220V - 50-60 Hz
Galia: 160W
Vakuumo slėgis: 80KPa
Svoris: 10kg
Pakuotė: 51X51X46 cm

Naudotojo instrukcija US ir LT kalbomis

Gamintojo garantija 12 mėn.
CE  sertifikatas
Pristatymo terminas apie 10 d.d.