Infraraudonųjų spindulių antklodė sauna

655,00 EUR

Modelis: ME-7004

Kiekis

 

 

 

 

 

3 šildymo zonos

1. Antklodės viduje naudojami anglies šildymo kabeliai. Šildymas anglies kabeliais yra žymiai brangesnis nei metalinių šildymo laidų. Anglies laidai suteikia aukšto lygio tolimųjų infraraudonųjų spindulių šildymo efektą.
2. Antklodė naudoja tik žemą įtampą. Tai reiškia, kad standartinė 220 voltų elektros energijos srovė adapterio keičiama į saugią minimalią nuolatinę srovę, kuri naudojama antklodėje, tai yra ypatingai saugu ir naudojama minimali elektros srovė.

Nešiojama infraraudonųjų spindulių antklodė su 3 zonomis, tinka sveikatos, grožio procedūroms bei laisvalaikiui. Puikiai tinka detoksikacijai, svorio netekimui, ar bendrai sveikatos būklei gerinti.
Tolimieji infraraudonieji spinduliai prasiskverbia galiai, nei kiti šilumos šaltiniai, pasiekdami 4-5cm gylio per trumpą laiką. Kai naudojate antklodę - galva / smegenys nėra šildomi.

Naudojimas:
Lieknėjimas - reguliariai naudojant antklodė, dažnai naudojama kartu su lieknėjimo aliejumi. Atliekama kūno detoksikacija pašalinant perteklines, nereikalingas medžiagas, taip pat stimuliuoja medžiagų apykaitos veiklą.
Daugelį metų infraraudonųjų spindulių šiluma buvo žinoma dėl savo gydomųjų ir raminančių savybių. Su absorbcijos FIR šiluma kraujagyslės išsiplečia ir sustiprinamas deguonimi prisotinto kraujo pritekėjimas į audinius. FIR taip pat gali būti naudojamas sutrukdyti sukurti pieno rūgštims raumenyse, skausmas pajuntamas po fizinio krūvio.
Bendrais atsipalaidavimo tikslais, poilsiui, antklodė taip pat gali būti naudojama. Infraraudonųjų spindulių terapija gali padėti nuraminti nervų sistemą, sumažinti įtampą ir pagerinti nuotaiką. Tai gali būti naudinga tiems, kurie kenčia depresiją ar nemigą.

Funkcijos ir savybės:
* Išplėstinė šilumos šildymo sistema su integruota anglies pluošto technologija, pagaminta labiausiai naudingų žmogaus sveikatai dažnių (5-15 mikronų)
* Viso kūno poveikis
* 3 kaitinimo zonos su 3 atskiromis temperatūros zonų kontrolėmis
* 3 kanalai su individualiu pasirinkimu
* Tikslus skaitmeninis valdymo laikas ir temperatūra sesijos metu.
* Automatinis išjungimas sesijos pabaigoje
* Patogu naudotis
* CE sertifikuota
* Naudojama SPA salonuose.
Apie 90% FIR spindulių praleidimas yra per 5- 15 mikronų intervale, tai yra efektyviausias diapazonas žmonių sveikatai.
* Prašome kreiptis į gydytoją prieš naudojimą

Produkto sauga
CE atitinka visas EU direktyvas

Įeinanti srovė: 220V ~ 240V 50Hz Srovės mažinimo adapteris 
Srovės mažinimo adapteris
Galia: 750 W

Savikontrolės temperatūra: 30 ~ 60
Laikmatis 5 ~ 60 minučių
Matmenys: ilgis 185cm, plotis 90cm
Bendras svoris: 12 kg

Naudotojo instrukcija US ir LT kalbomis
Garantija nuo 6 iki 12 mėn.
Pristatymas preliminariai 12 d.d.