Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina

Deimantinės mikrodermabrazijos aparatas

925,00 EUR

Modelis: NV 5-1 -1

Kiekis

 

 

 

 

 

5-1 DIAMOND DERMABRAZIJOS prietaisas su priedais.
Neigiamo aplinkos poveikio nuolat alinamą odą, įskaitant ir senėjimo faktorių, kartais nebeužtenka prižiūrėti įprastomis kosmetinėmis priemonėmis.
Reikalinga intensyvi intervencija. Vienas is efektyvių, bet ne agresyvių būdų - dermabrazija.
1 - Dermabrazija - tai odos šveitimas /glūdinimas/, panaudojant deimantais padengtus antgalius su vakuuminiu siurbimu. Dermabrazija - jauninamoji, gražinamoji, koreguojanti procedūra; jau po kelių seansų nešvarios odos poros išsivalo, nyksta smulkios raukšlės, kai kuriais atvejais saulės/pigmentinės dėmės. Oda tampa lygi, glotni, švytinti. Dermabrazija tinka ir tais atvejais, kai norima išlyginti odą, po jaunatvės spuogų likusius randelius. Kai kuriais atvejais taikoma problematiškos /spuoguotos/ odos simptomų mažinimui.
Procedūros metu yra pašalinamos mirusios, suragėjusios ląstelės, o tai įtakoja gerą deguonies ir kosmetinių produktų įsisavinimą į gilesnius odos sluoksnius.
Dermabrazijos proceso eigoje stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba, kurie yra kritiškai svarbūs norint išlaikyti jaunatviską odą, pristabdytit jos senėjimą.
Rezultatai matomi jau po pirmos sesijos, akivaizdūs pokyčiai po 6 sesijų.
* Tinka gydyti saulės pažeistą odą - veido, kaklo, pečių, nugaros, rankų ir kojų
* Mažina senatvės dėmes.
* Gydo spoguotą odą.
* Gydo randus atsiradusius nuo spuogų padarytos žalos odai.
* Mažina inštirus.
* Mažina odos riebumą.
* Pagerina bendrą odos sveikatą.
2 - Šilumos / Šalčio funkcija
Apdorojimas šalčiu yra specialiai skirtas nuraminti odą po deimantinės mikrodermabrazijos arba cheminio pilingo procedūros. Po pilingo oda būna labai jautri, po lupimosi gydymo apdorojama šalčiu. Karštas gydymas yra skirtas paspartinti produktų absorbciją.
3 - Odos Skruberis
Su Ultragarsiniu skruberiu prasideda naujos kartos estetinis minkštos odos šveitimas. Naudojant aukštos kokybės ultragarsą pacientas yra saugus, procedūra yra neskausminga, tobulai regeneruojama oda. Skruberis panaikinant paviršinį, žvynuotą odos sluoksnį, stimuliuoja odos audinius, jie tampa jaunatviškai spindinti jau po pirmos procedūros. Metalinis zondo paviršius gamina labai žemos amplitudės ultragarsinę vibraciją. Šis ultragarsinė emisija turi įspūdingą poveikį vandens molekulėms, kurios susiskaido. Šis reiškinys yra žinomas kaip microninzation.
4 - Ultragarsinė funkcija
Ultragarsinė funkcija naudoja garsinę vibraciją, kuri yra milijonas kartų per sekundę. Ultragarsinės bangos gali stimuliuoti odos audinius, gali pagerinti membranos pralaidumą, kolageno gamybą audiniuose, mažina raukšles, pakelia odą ji tampa jaunatviška, įgauna sveiką būklę. Ultragarsas generuoja šilumą, kuri gali pagreitinti kraujotaką, atpalaiduoti raumenis, išsklaido celiulito riebalus.
5 - Photon LED - odos jauninimo funkcija
Fotonų mikro srovės - tai grožio įrenginys skirtas veido odos gražinimui, naudojamos natūralios šviesos bangos perduodamos į odą. Šviesa aktyvuoja odos ląstelių foto receptorius, odos komponentų energijos gamybos absorbciją, pagražina veidą. Tyrimai rodo, kad šviesa patenka į organizmą, kaip fotonai (energija) ir yra absorbuojama per ląstelių fotoreceptorius. Šie grožio vienetai naudojami gydant minkštųjų audinių traumas ir odos ligas, tokias kaip psoriazė, herpes, kojų opos, nudegimai, spuogai. Šviesos spektras yra ypač veiksmingai gydant žaizdas, įpjovimus, akupresūros taškus ar kitose srityse arti odos paviršiaus. Jis balansuoja odos tonusą ir didina apyvartą, o tai trukdo formuotis melanino pigmentui, kovoja su spuogais ir dermatitais išlygina randus ir raukšles. Šis prietaisas gali gamina 7 spalvas kurios pagerina daug odos problemų.
Raudona: 650nm raudona šviesa - pažadina ir atgaivina odą,
Mėlyna: 462nm mėlyna šviesa - nuramina ir mažina uždegimą,
Žalia: 527nm žalia šviesa - ramina odą,
Violetinė: 600nm violetinė šviesa - šalina toksinus,
Oranžinė: 610nm šviesa - balansavimas rekompozicija.
Turkio: turkio spalva 470nm - poilsio šviesa,
Geltona: 590nm geltona šviesa - tempimas ir deguonies tiekimas.
Niekada naudokite šio įrenginio jei kenčiate dėl šių sveikatos sutrikimų. (Salone paprašykite savo klientų pateikti sveikatos patikrinimo medicininį lapą.)
1. Širdies ligos
2. Širdies ritmas, širdies ūžesys
3. Stimuliatorius ar defibriliatorius
4. Nėštumas
5. Epilepsija
6. Alkoholizmas
7. Opos
8. Skrandžio, žarnyno, kepenų arba kasos ligos
9. Besigydantiems nuo bet kokios formos vėžio
10. Jei buvo kokia nors rimta chirurginė operacija, per pastaruosius metus
11. Astma
12. Peršalimas, gripas ar skrandžio veiklos sutrikimas
13. Bet koks rimtos ligos ar ligos, neišvardintos anksčiau. Negalima naudoti šiose srityse:
* jautri oda, * odos bėrimas, * uždegimas, arba užkrėsta odos, * chirurginis randas mažiau nei 12 mėnesių amžiaus, * patinusi oda, * zondo negalima laikyti ties akies obuoliu, * negalima naudoti ant genitalijų.
Parametrai:
Deimantinė mikrodermabrazija - Vakuuminis slėgis: 60-70 cmHg
Ultragarsas - 1,1 Mhz
Odos skruberis - Vibracija: 270 000 kartų per sekundę
Šaltas ir karštas valymas - karštas: 42 Celsijaus laipsniai / šaltas: 1-2 Celsijaus laipsniai
Fotonų terapija - septynios spalvos, mikroterminė išvestis: 0-60 mA
Galia - 120 W
Įtampa - AC 110V / 220V 50-60Hz

Garantija 12 mėn.
CE
Naudotojo instrukcija LT kalba
Pristatymo terminas nuo 10 iki 17 darbo dienų