Šaldantis prietaisas
  • Šaldantis prietaisas
  • Šaldantis prietaisas
  • Šaldantis prietaisas
  • Šaldantis prietaisas

Šaldantis prietaisas

69,00 EUR

Modelis: M0876_CT

Kiekis

  • Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms. Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms.
  • Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai. Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai.
  • Skambinkite +370 605 12345 Skambinkite +370 605 12345
  • Rašykite el.paštu medisa.lt@gmail.com Rašykite el.paštu medisa.lt@gmail.com
  • Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos. Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos.

Šaldantis prietaisas.
Šaldantis grožio prietaisas atkuria kolageno gamybą odoje, stangrina odą, mažina raukšles, mimikos linijas, sumažina kapiliarų, raudonų ruoželių išsiplėtimą, atlaisvina ir pašalina spuogus, oda atgauna natūralią spalvą tampa jaunatviškai švytinti.
Šį prietaisą skiriame moterims. Siekėme sukurti sudėtingą šaldantį grožio prietaisą, su profesionaliomis, kokybiškomis, pažangiomis savybėmis padedančiomis kovoti su amžiaus problemomis ir susigrąžinti spindinčią, skaisčią veido odą. Šaldantis veido odos prietaisas yra naujas grožio produktas.
Prietaiso kūrėjai yra unikali profesionalaus grožio gamybos kūrimo komanda. Šis prietaisas yra protingas ir lengvas naudoti. Pirmos klasės kokybė ir patogumas šį prietaisą sparčiai populiarina tarp žmonių visame pasaulyje, ieškant grožio.
Jūs vis dar jaudinatės dėl nukarusios odos, išsiplėtusių porų? Nesijaudinkite! Šaldantis grožio prietaisas bus naudingas Jums!
Šaldantis grožio prietaisas naujas unikalus gaminys skirtas odos patempimui. Jis gali greitai sumažinti poras, pašalinti raukšles ir patempti odą. Tai protingas ir paprastas naudoti prietaisas skirtas ir kasdienei odos priežiūrai. Po ilgesnio naudojimo Jūsų oda įgaus geresnę išvaizdą ir taps skaistesnė.
Ar Jūs žinote?
Senstant žmogui su kiekvienais metais oda praranda stangrumą, joje mažėja kolagenas. Oda padrimba, poros tampa grubios, išsiplėtusios. Moterims labai svarbu patempti odą ir sumažinti poras. Ekspertų rekomendacijos: sumažinti poras ir patempti odą šaldančio prietaiso pagalba. Šildančio principo metu oda išsiplečia, o šaldant susitraukia, tokiu būdu iki minimumo galima sumažinti poras, taip pat greitai sumažinti odos temperatūrą. Тokiu būdu mes galime efektyviai gydyti riebią odą ir pasiekti geriausių rezultatų patempiant veido odą.
Odos užšaldymas per 30 sekundžių
Šaldantis grožio prietaisas gali atšalti iki 8 ° C per 30 s, gali patempti odą ir sumažinti poras. Tuo pačiu metu jis stimuliuoja kolageno gamybą odoje kad padidinti odos stangrumą ir skaistumą!
Techninės prietaiso savybės
Įtampa: AC 100-240V/50-60HZ
Išėjimo įtampa: DC 3.5V/3.5A
Galia: 10W
Produkto matmenys: 18x4.5x3.5cm
Svoris: 137 g
Instrukcija LT kalba

Pristatymo terminas 2 darbo dienos.