Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina
  • Deimantinės mikrodermabrazijos mašina

Deimantinės mikrodermabrazijos aparatas

1 270,00 EUR

Modelis: 6 in1

Kiekis

 

 

 

 

 

6 in1 Deimantinės mikrodermabrazijos mašina su priedais.
Neigiamo aplinkos poveikio nuolat alinamą odą, įskaitant ir senėjimo faktorių, kartais nebeužtenka prižiūrėti įprastomis kosmetinėmis priemonėmis.
Reikalinga intensyvi intervencija. Vienas is efektyvių, bet ne agresyvių būdų - dermabrazija.
Dermabrazija - tai odos šveitimas /glūdinimas/, panaudojant deimantais padengtus antgalius su vakuuminiu siurbimu. Dermabrazija - jauninamoji, gražinamoji, koreguojanti procedūra; jau po kelių seansų nešvarios odos poros išsivalo, nyksta smulkios raukšlės, kai kuriais atvejais saulės/pigmentinės dėmės. Oda tampa lygi, glotni, švytinti. Dermabrazija tinka ir tais atvejais, kai norima išlyginti odą, po jaunatvės spuogų likusius randelius. Kai kuriais atvejais taikoma problematiškos /spuoguotos/ odos simptomų mažinimui.
Procedūros metu yra pašalinamos mirusios, suragėjusios ląstelės, o tai įtakoja gerą deguonies ir kosmetinių produktų įsisavinimą į gilesnius odos sluoksnius.
Dermabrazijos proceso eigoje stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba, kurie yra kritiškai svarbūs norint išlaikyti jaunatviską odą, pristabdytit jos senėjimą.
Rezultatai matomi jau po pirmos sesijos, akivaizdūs pokyčiai po 6 sesijų.
* Tinka gydyti saulės pažeistą odą - veido, kaklo, pečių, nugaros, rankų ir kojų
* Mažina senatvės dėmes.
* Gydo spoguotą odą.
* Gydo randus atsiradusius nuo spuogų padarytos žalos odai.
* Mažina inštirus.
* Mažina odos riebumą.
* Pagerina bendrą odos sveikatą.
Šilumos / Šalčio funkcija
Apdorojimas šalčiu yra specialiai skirtas nuraminti odą po deimantinės mikrodermabrazijos arba cheminio pilingo procedūros. Po pilingo oda būna labai jautri, po lupimosi gydymo apdorojama šalčiu. Karštas gydymas yra skirtas paspartinti produktų absorbciją.
Odos Scruberis
Su Ultragarsiniu skruberiu prasideda naujos kartos estetinis minkštos odos šveitimas. Naudojant aukštos kokybės ultragarsą pacientas yra saugus, procedūra yra neskausminga, tobulai regeneruojama oda. Skruberis panaikinant paviršinį, žvynuotą odos sluoksnį, stimuliuoja odos audinius, jie tampa jaunatviškai spindinti jau po pirmos procedūros. Metalinis zondo paviršius gamina labai žemos amplitudės ultragarsinę vibraciją. Šis ultragarsinė emisija turi įspūdingą poveikį vandens molekulėms, kurios susiskaido. Šis reiškinys yra žinomas kaip microninzation.
Ultragarsinė funkcija
Ultragarsinė funkcija naudoja garsinę vibraciją, kuri yra milijonas kartų per sekundę. Ultragarsinės bangos gali stimuliuoti odos audinius, gali pagerinti membranos pralaidumą, kolageno gamybą audiniuose, mažina raukšles, pakelia odą ji tampa jaunatviška, įgauna sveiką būklę. Ultragarsas generuoja šilumą, kuri gali pagreitinti kraujotaką, atpalaiduoti raumenis, išsklaido celiulito riebalus.
Mikro srovės odos kėlimo funkcija
Švelnios mikro srovės turi įtakos epidermiui, dermai, poodiniams ląstelių audiniams, sąnariams ir raumenims. Stimuliuojantis poveikis veikia ląstelių membranų jonų kanalų darbą, skatina amino rūgščių, lipidų ir apykaitos produktų įsisavinimą. Dėl lengvo limfos drenažo padidėja kraujotaka, atsiskleidžia odos poros. Mikro srovės turi antiuždegiminių kad anti-uždegiminių, detoksikacinių sąvybių, normalizuoja žmogaus odą, kas yra labai svarbu riebalų odos riebalinių liaukų veiklai, ir skatinti endomorfinų ir malonumo hormonų gamybą.
Įspėjimai dėl sveikatos
Niekada naudokite šio įrenginio jei kenčiate dėl šių sveikatos sutrikimų. (Salone paprašykite savo klientų pateikti sveikatos patikrinimo medicininį lapą.)

1. Širdies ligos
2. Širdies ritmas, širdies ūžesys
3. Stimuliatorius ar defibriliatorius
4. Nėštumas
5. Epilepsija
6. Alkoholizmas
7. Opos
8. Skrandžio, žarnyno, kepenų arba kasos ligos
9. Besigydantiems nuo bet kokios formos vėžio
10. Jei buvo kokia nors rimta chirurginė operacija, per pastaruosius metus
11. Astma
12. Peršalimas, gripas ar skrandžio veiklos sutrikimas
13. Bet koks rimtos ligos ar ligos, neišvardintos anksčiau. Negalima naudoti šiose srityse:
1. jautri oda
2. odos bėrimas
3. Uždegimas, arba užkrėsta odos
4. Chirurginis randas mažiau nei 12 mėnesių amžiaus
5. Patinusi oda
6. Zondo negalima laikyti ties akies obuoliu
7. Negalima naudoti ant genitalijų
Garantija 12 mėn.
CE sertifikatas.
Vaizdinis mokomasis filmas:
http://www.youtube.com/watch?v=pwm84WRkhSA&feature=related
Pristatymo terminas ~ 10 d.d. .