Ultragarso kavitacijos mašina
  • Ultragarso kavitacijos mašina
  • Ultragarso kavitacijos mašina
  • Ultragarso kavitacijos mašina
  • Ultragarso kavitacijos mašina
  • Ultragarso kavitacijos mašina

Ultragarso kavitacijos mašina

696,00 EUR

Modelis: S82E

Kiekis

 

 

 

 

 

2 in1 Ultragarso kavitacijos, lieknėjimo mašina.
KAVITACIJA - riebalų naikinimas be operacijos
1. Ultragarsinė kavitacija?
Riebalų nusiurbimas be operacijos. Jokios narkozės, skausmo, kraujosruvų, randų - tik gana malonių procedūrų kompleksas ir svajonių figūra taps realybe.
Ultragarsą visi pažįstame kaip puikią diagnostikos ar fizioterapijos priemonę. Bet jo tam tikro dažnio unikali savybė - sukelti kavitaciją- puikiausiai panaudojama riebalinio sluoksnio saugiam ir efektyviam mažinimui.
Tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms, kartais ir pavo¬jingoms riebalų nusiurbimo operacijoms. Aparato galvutė vedžiojama kūno paviršiuje, maloniai šildo, kartais šiek tiek dilgčioja. Tereikia skirti pusvalandį po vieną kartą per savaitę savo kūno gražinimui.
Kurso trukmė priklauso nuo to, kiek riebaliukų norite atsikratyti. Kavitacinį efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, rie¬baliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Vis didėjantys ir dėl to „sprogstantys“ mikroburbuliukai tarsi „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvinana joje esančius riebalus, 90 proc. kurių pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.
Kavitacinis efektas dėl specifinėsriebalų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai (raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės) dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeistos. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).
Kavitacija ypač efektinga klientams su nedideliu ir vidutiniu antsvoriu, jos efektyvuma padidina ivairūs masažai, tame tarpe limfodrenažinis, fizinis aktyvumas, saikinga mityba.
2. Privalumai:
Kavitacija - tai neinvazinė saugi procedūra, atliekama be anestezijos, skausmo, mėlynių ar randų.
Kavitacijos procedūrų efektyvumas pastebimas jau po 2-5 sesijų.
Skirtingai nei riebalų nusiurbimas, klientas gali grįžti į normalų gyvenimą iš karto po procedūros.
Tai - bene populiariausia, efektyviausia riebalų mažinimo procedūra. Kavitacijos procedūra yra saugi, neskausminga ir paprastai trunka apie 20-30 min, priklausomai nuo kūno ploto. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).
3. Rekomendacijos:
Gerkite bent 2,0 litro vandens per dieną, ypač dieną prieš procedūrą ir po procedūros. Prieš procedūrą reikia išgerti apie 1 litrą mineralinio vandens.
Laikykitės subalansuotos mitybos
Po procedūros rekomenduojamas masažas , aktyvi fizinė mankšta arba bent 30min. greitai vaikščioti.
Rekomenduojamas procedūrų skaičius 6-10 sesijų, 1 kartą per savaitę. Vėliau- viena procedūra per mėnesį.
Riebalinis audinys yra tikras toksinų lobynas, todėl geriausiai tirpinti riebaliukus palaipsniui, neforsuokite rezultatų, nes tai gali apsunkinti kepenų darbą:
1. Jei tvarkote tik atskirai pasirinktas zonas (pvz. tik pilvą ir liemenį, arba tik klubus ir sėdmenis) - apdorojame 2 kartus per savaitę po 15 min.
2. Jei tvarkote kelias zonas per vieną procedūrą (pvz. ir pilvą, ir klubus) - bendras procedūrų laikas neturi viršyti 60 min. per savaitę.
Ir nepamirškite, kad kurso metu reikia vartoti daug vandens, nemažiau kaip 1,5-2 litrus per dieną.
Instruksija US / LT kalba
Garantija 12 mėn.
Pristatymas ~ 10 d.d. .