Ultragarso kavitacijos aparatas

595,00 EUR

Modelis: UKM1288

Kiekis

 

 

 

 

 

Ultragarso kavitacijos mašina 3 in 1
Ultragarsinis riebalų skaidymas, arba kavitacija – procedūra, pasaulyje labai dažnai naudojama riebalinio sluoksnio saugiam ir efektyviam mažinimui. Tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms ir varginančioms riebalų nusiurbimo operacijoms. Ultragarsinės kavitacijos metu riebalinės ląstelės yra veikiamos ultragarso bangomis, kurios suardo riebalines ląsteles. Didesnis kiekis (90 %) iš riebalinių ląstelių išsilaisvinusių skystųjų riebalų pasišalina natūraliu būdu – per organizmo limfotakos sistemą, o likusi dalis (10 %) – per kraujotaką.
Specialaus kavitacijos aparato skleidžiama žemo dažnio ultragarso banga šildo ir skaido riebalinį audinį, nepažeisdama kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamojo audinio struktūrų, suardo gilius riebalinius sluoksnius ir tokiu būdu formuoja dailias kūno linijas. Vėliau radijo dažnis išlaisvintus riebalus padeda nukreipti į limfą ir kraują, didina odos stangrumą ir elastingumą. Suardytos riebalų ląstelės neatsistato, tuo tarpu vien tik dieta riebalines ląsteles sumažina trumpam, o vėl pradėjus valgyti, jos greitai padidėja. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą.
Kavitacinių procedūrų privalumai:
Tai neinvazinė saugi procedūra, atliekama be anestezijos, skausmo, mėlynių ar randų;
Kavitacijos procedūrų efektyvumas pastebimas jau po 2-3 sesijų;
Skirtingai nei riebalų nusiurbimas, klientas gali grįžti į normalų gyvenimą iš karto po procedūros. Tai - bene populiariausia, efektyviausia riebalų mažinimo procedūra.
Jau po 2 -3 procedūrų matomas akivaizdus rezultatas! Procedūrą galima atlikti kas tris dienas, rekomenduojamas bent 5-10 procedūrų kursas. Neįtikėtinų rezultatų leidžianti pasiekti procedūra - tai neintervencinė (nechirurginė), neskausminga, saugi ir efektyvi riebalų skaidymo, celiulito gydymo ir kūno odos stangrinimo procedūra, kurios metu, formuojamos kūno linijos ir, svarbiausia, mažėja kūno apimtys.
Dėmesio!!! Procedūra neatliekama jei esate nėščia, maitinate kūdikį, turite širdies stimuliatorių, skundžiatės inkstų, kepenų nepakankamumu, segate cukriniu diabetu, esant imuninės sistemos sutrikimams ir kraujotakos pažeidimams, turite atvirų žaizdų. Procedūros trukmė preliminariai: pilvo sritis 30 min., šlaunys ir sėdmenys 60 min.
Procedūros metu, esant žemo dažnio ultragarso bangų kombinacijai, riebalinių ląstelių (adipocitų) membranos pradeda stipriai rezonuoti, jose esantys riebalai suskystėja ir „išsilaisvina“ iš ląstelių. 90 % pasišalina į limfą ir 10 % – iš karto į kraują. Pati riebalinė ląstelė susiskaido į smulkiausias daleles, po to natūraliai pasišalina iš organizmo. Galima atlikti ne daugiau nei 2 gydymo seansus per savaitę. Organizmui reikia 3 – 4 dienų išlaisvintiems riebalams pašalinti, todėl tuo metu rekomenduojamas griežtesnis mitybos rėžimas ir fizinis aktyvumas. Gydymo seansų kiekis nustatomas pagal kiekvieno paciento riebalų sankaupų būklę ir gydomosios procedūros efektyvumą konkrečiu atveju:
5 – 10 seansų, esant nedideliam lokaliam celiulitui ar riebalų sankaupai;
10 – 25 seansai, esant ryškiam celiulitui bei riebalų sankaupoms, susijusioms su antsvoriu.

Techniniai parametrai:
220 V įtampa
Dažnis: 50 Hz
Galia: 110W

40K kavitacijos antgalis kūnui
Maitinimo galia: 150V
Intensyvumas: 0-50w / cm2
Dažnis: 40KHz
Galia: 25W

Keturpolis RF (radioliftingo) antgalis kūnui:
Maitinimo galia: 66V
Intensyvumas: 0-25w / cm2
Galia: 35W

Tripoliaris RF (radioliftingo) antgalis veidui
Maitinimo galia: 35V
Intensyvumas: 0-15w / cm2
Galia: 35W

Komplektacija:
1 vnt. pagrindinė mašina
1 vnt. 40KHz kavitacijos antgalis
1 vnt. keturpoliaris RF antgalis kūnui
1 vnt. tripoiaris RF antgalis veidui
1 vnt. antgalių laikiklis

1 vnt. maitinimo laidas
1 vnt. naudotojo instrukcija US / LT kalba
Gamintojo garantija 6 mėn.
Pristatymas ~ 20-25 d.d. .