Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina
  • Kryolipolizės - vakuumo mašina

Krioterapijos vakuumo aparatas

2 499,00 EUR

Modelis:ME-59 B

Kiekis

 

 

 

 

 

VAKUUMINĖ MASAŽO IR KRIO / LED ŠVIESOS PROCEDŪROS SU MASAŽO VOLELIAIS
1) Pašalinamas CELIULITAS;
2) pagerėja periferinės kraujotakos ir limfos drenažo sistemų darbas;
3) suaktyvėja apykaitos procesai;
4) aktyviai SKAIDOMI riebalai;
5) šalinami toksinai; 
6) pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, todėl padidėja tonusas, odos elastingumas;
7) pagerėja odos ir jos skaidulų mityba;
8) išnyksta riebalinis tarpsluoksnis;
9) krenta papildomas svoris;
10) kūnas tampa lieknesnis.

Proceso aprašymas ir nauda:
Masažo vakuuminės rankenos su voleliais seansai yra neskausmingi, saugūs ir per trumpą laiką leidžia 
pamatyti rezultatus, be to, išsiskiria atpalaiduojančiu poveikiu, padedančiu įveikti stresą.
Procedūros nesukelia pašalinio poveikio ir nemalonių pojūčių. 
Vakuuminio masažo kontraindikacijos: stuburo trauma, hematomos, tromboflebitas, limfostazė, kai kurios odos ligos, širdies ligos, onkologiniai susirgimai, varikozinis venų išsiplėtimas, nėštumas.
Vakuuminio masažo poveikiui sustiprinti rekomenduojama nevalgyti dvi valandas prieš procedūrą ir tris valandas po jos, taip pat negerti labai daug vandens.

Efektyvi ir saugi figūros korekcija
Figūros korekcijos procedūros atlikimo metu naudojamas specialus kostiumas, todėl ši procedūra yra absoliučiai higieniška. Šiai dienai masažas LPG yra pats geriausias, greičiausias ir saugiausias iš visų galimų figūros korekcijos ir celiulito atsikratymo būdų. Šių neskausmingų procedūrų kompleksas padeda ne tik žymiai pagerinti odos struktūra ir kūno reljefą, bet ir numesti nereikalingus kilogramus. Pirmus rezultatus dažniausiai galima pamatyti iš karto po pirmo seanso. Kūno apimtis sumažėja 1-2 сm masažuojamose vietose.
Įrenginys sėkmingai kovoja su celiulitu visose stadijose
Vakuuminis masažas yra pats efektyviausias būdas kovojant su celiulitu dėl to, kad šiuo atveju organizmas maksimaliai mobilizuoja savo resursus tokiai kovai. Celiulitas yra viso Jūsų organizmo disbalansas, dėl to ir gydyti jį reikia “iš vidaus”, o ne tiesiog nuimant negražius “apelsino žievės” pasireiškimus odoje išorinių kosmetinių priemonių pagalba.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad masažo metu atliekamas pakankamai gilus darbas su audiniais: nuo epidermio iki paviršutinių sluoksnių raumenų.
Po seanso Jus galite pajusti skausmą raumenyse (kaip po užsiėmimų sporto salėje).
Po vakuuminės terapijos atlikimo, oda žymiai pasitempia, dingsta glebumo ir vytimo požymiai, oda atrodo sveika ir prižiūrima. Rezultatas – ne tik savijautos ir odos išvaizdos, bet ir nuotaikos pagerėjimas.

Krioterapija – neinvazinė, inovatyvi, efektyvi procedūra, skirta įvairių veido ir kūno odos problemų sprendimui. Puikus estetinis rezultatas matomas vos po vienos procedūros!
Ši procedūra ypatinga tuo, kad odą veikia keliomis kryptimis. Atliekant krioterapiją yra veikiami ne tik paviršiniai, bet ir gilieji odos sluoksniai ir nusitaikoma į konkrečias sritis, nedarant poveikio aplinkiniams audiniams. Gaunami labai geri klinikiniai rezultatai.
Krioterapija:
Procedūros metu neinvaziniu aplikatoriumi oda paveikiama šalčiu. Tokiu būdu gerinama mikrocirkuliacija ir metaboliniai procesai, didinamas odos pralaidumas, gerinamas veikliųjų medžiagų prasiskverbimas, probleminėse zonose mažinamas riebalinių ląstelių kiekis. 
Savo odos grožį puoselėjančioms moterims ir vyrams rekomenduojama periodiškai apsilankyti pas kosmetologą ir atlikti individualiai parinktas profesionalias odos priežiūros procedūras. Krioterapijos efektas matomas iškart, todėl ji puikiai tinka ir moterims bei vyrams, norintiems labai greitai ir efektyviai pasigražinti prieš vakarėlį ar ypatingą renginį, kuriame turite atrodyti nepriekaištingai. Juk visi žinome, kad šventinis makiažas atrodo geriau, kai jis yra atliekamas ant sveikos, gražios odos.
Tiek vyrų, tiek moterų medžiagų apykaita su amžiumi lėtėja, mažėja elastino ir kolageno gamyba, oda išsitampo ir veikiama gravitacinių jėgų „krenta“ žemyn, ko pasėkoje išryškėja veido ir kaklo raukšlės, atsiranda pagurklis ar stangrumą praradusi veido oda, veide išryškėja pigmentinės dėmės, oda praranda skaistumą.
Net jeigu naudojate jums tinkamą kosmetiką, ji negali išspręsti visų šių problemų, nes kosmetinės priemonės veikia tik paviršinius odos sluoksnius. Procedūra yra veiksminga ir esant šioms problemoms: hiperpigmentacija, kuperozė, sutrikusi riebalinių liaukų veikla, „papilkėjusi“, skaistumą praradusi oda.

Šviesos poveikis:
Mėlyna šviesa veikia aknę ir spuogus, odos atnaujinimas, didinamas elastingumas, odos liftingas,
naikina odos bakterijas, tinkama naudoti esant riebiai odai.
Mėlyna šviesa ir akne
Mėlyna šviesa pasižymi antibakteriniu poveikiu. Ji tiesiogiai veikia bakterijas Propionibacterium Acnes, sukeliančias akne tipo odos pakitimus. Ši bakterija gamina porfiriną, kurį aktyvuoja mėlynoji LED šviesa. Tada susidaro laisvieji radikalai ir aktyvusis deguonis, kurie inaktyvuoja bakterijas.

Nauda:
Atkuria odos elastingumą
Lygina raukšles
Stimuliuoja kraujotaką
Atkuria hipoksinę odos mikrocirkuliaciją
Suteikia odai spindinčią ir sveiką išvaizdą, tolygią spalvą ir struktūrą
Pagerina odos gebėjimą sulaikyti drėgmę (todėl puikiai tinka labai išsausėjusiai odai)

Komplektacija:
Pagrindinis prietaisas - 1
Maitinimo laidas - 1
Vakuumo RF antgalis - 1
Kryo terapijos antgalis – 1
Naudotojo instrukcija US / LT kalba – 1

Įtampa: 110V / 220V - 50-60 Hz
Galia: 500W
Slėgio galia: 0 - 1 Mpa
Atvėsinimas: iki 5°C
Kryo rankenos dydis: 14x5 cm
Valdymo ekranas 8 coliai: - liečiamas

Svoris: 28.0 kg
Pakuotė: 66x58x51 cm
Gamintojo garantija 12 mėn.
CE sertifikatas
Naudotojo instrukcija US ir LT kalbomis
Pristatymo terminas ~ 12 d.d., prekei esant sandėlyje 2 d.d. (klausti pardavėjo)