Krioterapijos kriolipolizės aparatas

2 490,00 EUR

Modelis: MEAFS16.2S

Kiekis

  • Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms. Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms.
  • Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai. Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai.
  • Skambinkite +370 605 12345 Skambinkite +370 605 12345
  • Rašykite el.paštu medisa.lt@gmail.com Rašykite el.paštu medisa.lt@gmail.com
  • Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos. Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos.

Krioterapijos kriolipolizės 2 - Kavitacijos / RF - technologijos aparatas

Kriolipolizė – neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį visose kūno srityse. Procedūra atliekama su šaldančio, vakuumo aparatu kontroliuojant odos audinių vėsinimą, saugų kūno formų dailinimą.
Procedūra tinkama bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, norintiems padailinti kūno formas ir sumažinti nepageidaujamą riebalų kiekį.
Procedūros eiga:
Prieš procedūrą apdirbamas plotas nuvalomas antiseptiniu tirpalu, užtepamas kremas, kuris skatina riebalų ląstelių mažinimą. 
Ant kūno koreguojamo vietos uždedamas prietaiso antgalis, sudaromas vakuumas, kuris užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą ir per keletą minučių temperatūra sumažinama nuo 5°C iki -9°C. Palaipsniui mažinama temperatūra daro poveikį riebalinėms ląstelėms neįtakojant poveikio kitoms ląstelėms, aplinkiniams audiniams. 
Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui keletos savaičių bėgyje pašalinamos iš organizmo. Procedūra neskausminga, nebent jaučiamas vakuumo siurbimo poveikis.
Nauda:
Ne invazinė procedūra: kasdieniai veiklai netrukdo.
Neskausminga: nejaučiamas diskomfortas procedūros metu.
Saugus: šalčio sistema veikia tik riebalines ląsteles, nepažeidžiant kitų audinių.
Rezultatai : Efektas matomas po pirmų kartų.

Lazerio šviesos pagalba mažinamas poodinis riebalų kiekis, mažinamas celiulitas. 
Riebalų šalinimas lazeriu
Principas:
Lazeris skleidžia energija, sukuriamas cheminis signalas riebalų ląstelių skaidymui.
Procedūra yra visiškai saugi, organizmas tai priima natūraliai ir visi procesai riebalų skaidymui vyksta pagal įprastą procesą, tik tai, kad lazeris visą procesą paspartina. 
Kas yra lazerio pagalvė:
Lazeris veikia be skausmo, neinvazinis prietaisas, naudojamas mažinant riebalus, puiki alternatyva chirurgijai.
Rezultatas matomas greitai iš karto po pirmųjų procedūrų. Lazeris yra sukurtas su riebalų mažinimo technologija, kuri padeda numesti svorio srityse, kurios tradiciškai daug sunkiau sunaikinti riebalus.
Kaip tai veikia:
Lazerinis yra skirtas riebalams konkrečiose probleminėse srityse šalinimui. Lazerinės pagalvėlės yra pastatomos tikslinėse vietose, pavyzdžiui - žastas, pilvas ar šlaunys. Tai didelis pranašumas prieš dietą ir mankštą, kuris gali sumažinti bendrą kūno riebalų masę, bet ne formuoti individualius plotus.
Procedūra:
- šia procedūra yra siekiama sunaikinti riebalų ląsteles.
- siekiama sumažinti riebalinį sluoksnį.
- išlaikyti procedūrų rezultatą.
Ši nauja technologija yra naudojama siekiant sumažinti riebalus, o nesumažinti kūne esantį vandens kiekį.
Riebalų mažinimo intensyvumas yra žemės, dėl to dauguma žmonių nejaučia jokio lazerio poveikio, kai atliekama ši lazerinė nechirurginė riebalų šalinimo procedūra, jos metu galima atsipalaiduoti, jaučiama tik nežymi šiluma, kur kaladėlės liečiasi su odos paviršiumi.

Kavitacija – ultragarsinis figūros koregavimo būdas. Šiai dienai viena iš veiksmingiausių greitos figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų yra neoperacinė ultragarsinė liposakcija (kavitacija). Milijonai žmonių renkasi būtent šį būdą. Procedūros esmė yra ta, kad veikiant žemo dažnio ultragarso bangų deriniui, adipocitų sienelės pradeda stipriai rezonuoti ir suyra, juose esantys riebalai suskystėja ir yra „išmetami“ iš ląstelių. Pati riebalų ląstelė subliūkšta, o susidaręs skystis gali būti pašalintas iš organizmo natūraliu keliu.
Ultragarsinės kavitacijos poveikis, nereikalaujantis chirurginės intervencijos, stimuliuoja lipolizę ir pakartotinę nereikalingų riebalų sankaupų absorbciją, nesukeldamas žalos odos elastingumui ir spalvai.

Radijo liftingo (termoliftingo) -  poveikis yra lokalus ir veikia tik apdorojamoje vietoje. Odos epidermis išlieka saugus, dermoje ir giliau esančiuose sluoksniuose audiniai gali įšilti net iki 65C, dėl ko ištįsusios ir spiralinę formą praradusios kolageno skaidulos vėl susitraukia, sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Tuo pačiu metu labai aktyvuojami fibroblastai, kurie atsakingi už naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą.
Vakuumo procedūra pilvui, sėdmenims ir šlaunims.

Komplektacija:
Pagrindinis prietaisas - 1
Maitinimo laidas - 1
Antgalių laikikliai - 2
LCD 8.4 colių liečiamas ekranas
Kriolipolizės antgaliai:
Dydžiai:
Dydis 170x100 mm
Dydis 130x55 mm

Ekranas - 8.4 colių jutiklinis ekranas
Ekranas kriolipolizės antgalio – 3.5 colių
Numatytasis darbo laikas - 0-120 min
Įtampa: 220V -60 Hz
Galia – 800W
Vakuumo slėgis: 10-90 Kpa
Šaldymas nuo ~ 0 C iki -14 C
Vieno diodo lazerio galia: -100 mW
RF galia – 5 MHz
Kavitacijos galia – 40 KHz

Svoris: 26 kg pakuotė
Pakuotė: 61x44x76 cm

Naudotojo instrukcija US - LT kalba - 1
Gamintojo garantija 12 mėn.
CE sertifikatas
Pristatymo terminas ~ 7-10 d.d.