Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas
  • Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas
  • Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas
  • Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas
  • Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas
  • Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas

Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas

1 255,00 EUR

Modelis: MP-P5

Kiekis

  • Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms. Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms.
  • Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai. Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai.
  • Skambinkite +370 605 12345 Skambinkite +370 605 12345
  • Rašykite el.paštu medisa.lt@gmail.com Rašykite el.paštu medisa.lt@gmail.com
  • Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos. Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos.

Mezoterapijos elektroporacijos prietaisas.
Mezoterapija – tai gydymo technika, kurios metu į probleminės veido ar kūno vietos odą sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai. Procedūra ypač veiksminga tose kūno ir veido vietose, kur kitos procedūros mažai efektyvios – vidiniuose šlaunų ir žastų paviršiuose, pasmakrėje. Mezoterapija yra taikoma ne tik grožio industrijoje, bet ir kitose medicinos srityse. Kada naudojama mezoterapija? Mezoterapija yra naudojama esant šioms problemoms: raukšlės išsausėjusi oda praranda skaistumą ir elastingumą odos senėjimas oda suglemba po gimdymo ar staigaus svorio netekimo reikia pašalinti pigmentines dėmes celiulitas strijos plaukų slinkimas padaugėja riebalų veido, kaklo, krūtinės srityje odos ligos ir kt. Kodėl bijantiems tradicinės mezoterapijos rekomenduojamos kombinuotos procedūros? Bijantiems klasikinės mezoterapijos, atliekamos adatomis, rekomenduojamos kombinuotos procedūros. Tai karšta naujiena Europoje, inovatyvus, ką tik į Lietuvą atkeliavęs neinvazinės estetinės medicinos aparatas, sukurtas specialiai veido grožiui!
Kombinuojant skirtingas technologijas pasiekiama geresnių rezultatų nei tradicinės mezoterapijos atveju, nes: procedūrų metu į gilesnius odos sluoksnius be jokio skausmo ir invazijos įpurškiamos arba įvedamos aktyvios medžiagos, po procedūros nepažeidžiama oda, sprendžiant įvairias odos problemas geriausių rezultatų pasiekiama vienos procedūros metu, kombinuojant keletą technologijų. Tai, kokias technologijas reiktų kombinuoti, nusprendžia specialistas, kruopščiai įvertinęs odos būklę. Technologijos pasižymi skirtingu poveikiu: Karšta naujiena kosmetologijoje - šveitimas vandeniu ne tik į gilesnius odos sluoksnius įpurškia aktyvias medžiagas, bet ir akimirksniu atjaunina odą: mažina išsiplėtusias poras, mažina spuogus, drėkina, maitina, lėtina odos senėjimo procesus, mažina raukšles, skaistina odą. Procedūros metu oro ir vandens mišinys greitinamas iki garso greičio ir išpurškiamas per mikroskopinius spinduliuotuvo purkštukus, atsitrenkdami į odą, maži vandens lašeliai pašalina jos paviršinį sluoksnį. Daugiau informacijos. Ultragarsas į gilesnius odos sluoksnius įveda aktyvias medžiagas ir tokiu būdu padeda spręsti daugelį odos problemų. Svarbu tai, kad ultragarsas sukuria šilumą audiniuose, pagerinančią medžiagų apykaitą, atpalaiduojančią raumenis, padedančią odai geriau pasisavinti aktyvias medžiagas. Radijo dažniai padeda sumažinti mimikos ir amžiaus raukšles, atjauninti odą. Radijo dažnių procedūros poveikis pagrįstas šilumos sukūrimu audiniuose, ko pasėkoje padidėja svarbaus fibrilinio baltymo kolageno gamybos procesas. Daugiau informacijos. Infraraudonieji spinduliai padeda natūraliai pagražinti odą. Pasak mokslininkų, infraraudonieji spinduliai stangrina odą, naikina odos senėjimo požymius, gerina odos struktūrą, mažina poras.
Elektroporacija
Mezoterapija be adatų - elektroporacija - sėkmingai taikomas veido ir kūno procedūroms - efektyviam įvairių mezo preparatų įvedimui į ląsteles be dūrių. Tai modernus metodas, kurio metu netraumuojama oda, nelieka mėlynių. Elektroporacija ir naujausia technologija - šalčio elektroforezė- norimų preparatų patekimą tiesiai į ląsteles padidina net iki 85-90 %. Šie metodai taikomi raukšlių lyginimui, odos atjauninimui, drėkinimui, liftingui, riebalų „tirpinimui“ , taip pat specialiais preparatais gerinamas sąnarių lankstumas, mažinami skausmai. Elektroporacija- tam tikrų elektromagnetinių impulsų metodas, padidinantis ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 500 kartų, o veikliųjų medžiagų poveikį net iki tūkstančio kartų,- įvertintas Chemijos Nobelio premija. Jonoforeze ar ultragarsu įvedant priemones pastarosios patenka tarp ląstelių ir per kurį laiką tik maža dalis jų dėl jonizacijos, osmosės ir pan. patenka į ląstelės vidų. Elektroporacijos metu ląstelių membranose „prašaudoma“ labai daug naujų skylučių, pro kurias su didele jėga įstumiami visi reikalingi aktyvieji komponentai tiesiai į ląsteles. „Prašaudyta“ membrana, nustojus veikti elektroporacijai, lieka nepažeista, nes skylutės išnyksta. Šis metodas plačiai taikomas genų inžinerijoje (tik šio metodo dėka genų buvo galima klonuoti avytę Doli), medicinoje įvairių vaistų įvedimui per odą ir tik keletą metų kaip elektroporacija pradėta taikyti kosmetologijoje.
Instrukcija LT kalba.
Garantija 12 mėn.
Pristatymo terminas 15 d.d. .