Rankų pirštų pratimų terapijos robotizuota reabilitacinė įranga C10

796,00 EUR

Modelis: C10

Kiekis

 

 

 

 

 

Rankų pirštų pratimų terapijos treniruoklio reabilitacinė roboto pirštinė
Aukščiausios klasės rankų pratimų terapijos insulto rankų treniruoklio reabilitacinė roboto pirštinė

Rankų roboto pirštinės reabilitacijos prietaisas.
Naujos ir patobulintos reabilitacijos roboto pirštinės – naujos stiprios jėgos lavinimo pirštinės , kurios padės pacientams, turintiems rankų funkciją, atlikti nepriklausomą reabilitacijos treniruotę

Esminės detalės
Kilmės vieta:, Kinija
Instrumentų klasifikacija: I klasė
Aptarnavimas po pardavimo: techninė pagalba internetu
Produkto pavadinimas: Rankų reabilitacijos pirštinė
Nominali įkrovimo įtampa: 5V
Įvestis: 5V, 1A
Išėjimo srovė: 2A
Treniruočių laikas: 2-4 kartus per dieną
Taikymo sritis: mankšta pirštų sąnario atstatymas po insulto

Maitinimo režimas: maitinimo / USB kabelis
Medžiaga: audinys, plastikas
Medžiaga (pirštinės): neoprenas, sustiprinta derva
Medžiaga : PC / ABS lydinys, PVC, nerūdijantis plienas
Medžiaga:  ABS lydinys, guma
Medžiaga (oro vožtuvas): guma
Oro slėgio diapazonas (neigiamas slėgis): < -80 kPa
Oro slėgio diapazonas (teigiamas slėgis): > 120 kPa
Instrumentų klasifikacija: I klasė
Funkcija: insultas, hemiplegija, cerebrinis paralyžius, paralyžius
Ypatybė: Lengvas valdymas, stipri galia
Funkcija: fizioterapinis gydymas
Ypatybė: Sumanus prisilietimas
Medžiaga: ABS + audinys
Grynasis svoris: 1,2 kg

Pakauotės dydis: 42*28*10 cm
Svoris: 3kg

TIKSLINAMA UŽSALYMO METU:  Dydis: S / M / L / XL (žiūrėti  dydžių lentelę)
* Praneškite mums savo  dydį, yra 4 pirštinių dydžiai: M/L/XL
* Kairioji arba dešinė ranka.
* Prieš perkant susisiekite su mumis.

Prekės aprašymas
Aukščiausios klasės rankų mankštos terapijos smūgio rankinio treniruoklio reabilitacinė roboto pirštinė
Ji kartu su lanksčia roboto technologija ir neuromokslu gali padėti pacientams įvaldyti pirštų lankstymą ir tiesimą, sumažinti rankų raumenų įtampą, palengvinti edemą ir sustingimą, skatinti smegenų nervų pažeidimo reabilitaciją atliekant pratimus, pagerinti rankų veiklą ir pagreitinti rankų funkcijos atkūrimą.

Reabilitacinės roboto pirštinės turi didelį poveikį rankų disfunkcijai, kurią sukelia šie simptomai:
1. insultas/smegenų kraujavimas/smegenų infarktas
2. nepilnas nugaros smegenų pažeidimas
3. smegenų pažeidimas, hemiplegija
4. išsėtinė sklerozė
5. vaiko augimo sulėtėjimas

Rankinio veidrodžio mokymas
Oro slėgis, kaip galia, automatiškai skatina rankų veiklą, mažina spazmus, efektyviai atlieka rankų atsigavimo treniruotes, taip pat gali veikti smegenų nervus ir kraujagysles, skatinti konservatyvų galvos smegenų traumų gydymą ir pooperacinę reabilitaciją.

Reabilitacinės roboto pirštinės, skirtos rankų treniruotėms ir reabilitacijai, padeda pacientui, turinčiam rankos disfunkciją, savarankiškai atlikti reabilitacijos treniruotes, kad būtų pašalintas pirštų sustingimas.

Rankų funkcijų reabilitacija – reabilitacinės roboto pirštinės yra maitinamos oru ir naudoja robotinę ranką, skirtą pacientams, sergantiems insultu, automatiškai varyti pacientų pirštus ir atlikti pasyvios hemiplegijos reabilitacijos treniruotes, tokias kaip lenkimas, tiesimas ir griebimas, kurie aktyvina neuronus motorinėje smegenų žievėje. ir padeda smegenims mokytis iš naujo. Pirštų lavinimo prietaisas efektyviai gerina rankų funkciją ir smegenų nervų atsistatymo procesą, atkuria rankų judrumą

Atlikite reabilitaciją savarankiškai – robotų pirštinių, skirtų rankų treniruotėms ir reabilitacijai, valdymas yra labai paprastas. Užsidėję robotinę ranką pacientams, sergantiems insultu, pasirinkite vieną iš režimų. Pirštinės pirštinės gali būti reguliariai atidaromos ir suveržiamos, o ranka seka manipuliatorių, atlikdama lenkimo ir tiesimo pratimus, kad baigtų pirštų reabilitacijos treniruotę. Vyresnio amžiaus žmonės treniruotes gali baigti ir savarankiškai namuose, nesikreipiant į reabilitaciją

Mokslinis reabilitacijos procesas – reabilitacinės roboto pirštinės atnešė didžiulę evangeliją pacientų gyvenimo kokybei. Visiškam rankų funkcijos atstatymui reikalingas ilgas reabilitacijos procesas ir ilgalaikės atkaklios treniruotės. Remiantis mūsų ilgalaikiais pakartotiniais vizitais pas klientus, dauguma pacientų pajus akivaizdžius pojūčius praėjus 15 dienų po treniruotės su reabilitacine robotine pirštine, o pirštų judrumo pagerėjimas pastebimas po 2-3 mėnesių.

Platus pritaikymo spektras – Hemiplegia pirštų reabilitacijos treniruoklio roboto pirštinės yra išmanus prietaisas, skirtas pacientų, sergančių insultu, hemiplegija ir silpno pirštų judrumo, rankų motorinių funkcijų reabilitacija. Jis labai veiksmingas esant pirštų silpnumui ir nesugebėjimui kontroliuoti pirštų griebimo judesių. reabilitacinės roboto pirštinės dešinei kairiajai rankai tinka kasdieniam reabilitacijos mokymui pacientų namuose, taip pat yra geriausias pasirinkimas reabilitacijos slaugos namuose

Geriausias pasirinkimas – užuot stebėję, kaip pacientai kenčia ilgalaikį skausmą, ši dovana pacientams, patyrusiems rankos insultą, ir ilgalaikė veiksminga reabilitacija gali atgaivinti jų entuziazmą gyvenimui.

Minkštos reabilitacinės roboto pirštinės panaudoja bioninius pneumatinius dirbtinius raumenis, kurie varo pirštų sąnarius, tuo pačiu efektyviai padeda reabilituoti įvairias rankų funkcijas, taip pat padeda smegenų nervams.

Gamintojo garantija 12 - 24 mėnesių
CE sertifikatas
Naudotojo instrukcija US ir LT kalbomis
Pristatymo terminas ~ 10 - 14 d.d..