BIOPTRON PRO 1 SU STALO STOVU

2 555,00 EUR

Modelis: PAG-990

Kiekis

 

 

 

 

 

BIOPTRON PRO 1
Pristatome vidutinio dydžio gydomosios šviesos terapijai skirtą įrenginį BIOPTRON produktų šeimoje. Vienintelis skirtumas tarp BIOPTRON įrenginių – apšviečiamo, taigi, ir gydomo, paviršiaus plotas. Visi BIOPTRON gydomosios šviesos įrenginiai užtikrina optimalų prasiskverbimą per audinius ir tinkamą imuninės sistemos biostimuliaciją – greitesniam gijimui ir skausmo malšinimui. Taip pat, visi BIOPTRON įrenginiai skatina saugų ląstelių suaktyvinimą, gerina vietinę kraujotaką ir sistemingai stimuliuoja viso kūno atstatomuosius, gydomuosius bei apsauginius procesus.
 
Pagrindiniai BIOPTRON Pro 1 privalumai:
Įrenginį galima įsigyti su funkciniu grindų stovu ir/arba ergonomišku stalo stovu – viskas jūsų patogumui.
Lengvai reguliuojamas aukštis bei pasvirimo kampas. Taip pat galimybė sukioti įrenginį 360-čia laipsnių leidžia naudoti įrenginį taip, kaip jums patogu.
Gydomojo seanso trukmė gali būti nesunkiai nustatoma valdymo skydelyje. Intervalai gali būti vos pusės minutės trukmės.
Specialiai sukurtas matavimo įrankis užtikrina, kad būtų laikomasi rekomenduojamo 10 cm atstumo tarp įrenginio ir gydomo paviršiaus.
Grindų stovas pristatomas su plokščiomis kojelėmis bei pasirinktinai pridedamas ratukų komplektas – taip įrenginys tampa dar mobilesnis.
Atkreipkite dėmesį: Visi BIOPTRON gydomajai šviesos terapijai skirti įrenginiai yra 100% saugūs ir naudoja polichromatinės šviesos spektrą, kuriame nėra ultravioletinės radiacijos.

Mūsų revoliucinė gydomosios šviesos technologija yra sukurta, remiantis Nobelio premija apdovanota technologija ir patvirtinta kaip tinkama greitesniam neinvaziniam gijimui bei galinti užkirsti kelią įspūdingam spektrui sutrikimų ir sužalojimų, tokių kaip aknė, paviršinės žaizdos, sportinės traumos, senėjimas, artritas ir nugaros skausmai.
Tik 5-10 minučių gydymo BIOPTRON šviesa du kartus per dieną – viskas ko reikia greitesniam gijimui. BIOPTRON Pro 1 turi 11 cm diametro filtrą ir yra sukurtas naudojimui tiek namuose, tiek ligoninėse ar terapijos centruose.

BIOPTRON PRO 1 – AKIVAIZDUS PRANAŠUMAS
Pristatome vidutinio dydžio gydomosios šviesos terapijai skirtą įrenginį BIOPTRON produktų šeimoje.
Vienintelis skirtumas tarp BIOPTRON įrenginių – apšviečiamo, taigi, ir gydomo, paviršiaus plotas.
Visi BIOPTRON gydomosios šviesos įrenginiai užtikrina optimalų prasiskverbimą per audinius ir tinkamą imuninės sistemos biostimuliaciją – greitesniam gijimui ir skausmo malšinimui.
Taip pat, visi BIOPTRON įrenginiai skatina saugų ląstelių suaktyvinimą, gerina vietinę kraujotaką ir sistemingai stimuliuoja viso kūno atstatomuosius, gydomuosius bei apsauginius procesus.
 
Prekės kodas pag-990
Prekės pavadinimas Bioptron PRO 1
Bendras svoris [kg] 6,05
Grynasis svoris [kg] 4,55
Svoris su stovu 6.05kg bendras / 4.55kg grynas
Gamintojas Bioptron ag - sihleggstrasse 23, ch-8832 wollerau - šveicarija
Pakuotės matmenys 40 x 30 x 49 cm
Filtro/stiklo skersmuo 11 cm
Spalva balta
Įtampa elektros srovė 100-240 v~, 50/60 hz
Energijos sąnaudos 75 w
Nominali halogeno galia 50 w
Maitinimo laidas nuimamas
Šviesos energija per minutę vid. 2.4 j/cm2
Apsauga nuo perkaitimo taip
Galios tankis vid. 40 mw/cm²
Saugumo klasė iia ip20
Gydymo laiko nustatymas taip
Darbinė temperatūra temperatūra, naudojimo metu: 10°c to + 30°c; laikymo: 0°c to + 40°c
Bangos ilgis 480 - 3400 nm
Poliarizacijos laipsnis >95% (590 - 1550 nm)
Sudėtis bioptron pro1 prietaisas su pagrindiniais filtrais * stalo stovas * maitinimo laidas (nuimamas) * akių apsauginis raištis kūdikiams * apsauginis dangtis * apsauginis maišelis * ,,oxy sterile spray“ purškalas * naudojimo instrukcija * garantija
monitorius taip - skaitmeninis
Pagaminta Šveicarijoje
Garantija 5 metai

Pristatymas Lietuvoje 2-3 darbo dienos
Pristatymas kitais atvejais jei prekė nėra sandėlyje Lietuvoje 5 - 8 darbo dienos

SERTIFIKATAI/DEKLARACIJA * Atitikties deklaracija, medicinos Direktyva 93/42 / EEB.* Medicinos produktų ir prietaisų registracijos Tarnybos sertifikuotas kaip medicininis prietaisas * Sertifikuotas kaip elektros prietaisas * Atitinka kokybės užtikrinimo reikalavimus* Kokybės užtikrinimo sertifikatas (EN ISO 13485) * Kokybės užtikrinimo sistemos sertifikatas (Direktyva 93/42 / EEB) patvirtinta FDA * DEKRA kokybės kontrolės sertifikatas: EN ISO 13485:2012 + AC:2012. * DEKRA medicinos prietaisų, atitinkančių 93/42/EEB II priedo 3 dalį, sertifikatas (notifikuotosios įstaigos ID 0124) * DEKRA (Europos registravimo įstaigos)