• Dušo suoliukas

Dušo kėdė be atramos nugarai

72,00 EUR

Modelis: 01-5105

Kiekis

 

 

 

 

 

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 180
Svoris, kg 4.5
Bendras aukštis, cm 38-56
Bendras plotis, cm 48
Bendras ilgis, cm 41
Sėdynės plotis, cm 41.5
Sėdynės gylis, cm 28.5

APRAŠYMAS
Kompaktiškas, stabilus,  lengvai valomas ir dezinfekuojamas  dušo suoliukas   tvirtinamas prie sienos (priekinės kojelės remiasi į paviršių). Telpa ir nedideliame duše ar vonioje.
Jis pagamintas iš tvirto, neslidaus plastiko ir kokybiško aliuminio.  Sėdimoji dalis – atlenkiama, išgaubta, su skylutėmis vandeniui nubėgti ir išpjovomis abiejose pusėse pasilaikymui.  Tinka asmenims iki 180 kg svorio.
Sėdynės aukštis keičiamas reguliuojant kojelių ilgį.  Kiekvienoje kojelėje yra skylės aukščiui fiksuoti. Ištraukite fiksatorių iš skylės – viena ranka laikydami kėdės kojelę, kita ranka nustatykite norimą sėdynės aukštį, užtvirtinkite jį fiksatoriumi. Rūpinkitės savo saugumu – prieš naudodami suoliuką įsitikinkite, ar  kojelės nustatytos tame pačiame aukštyje, ar tvirtai užsifiksavę.
Kiekvienas dušo suoliukas gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Suoliuką rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių, nuvalius – nusausinti.