SMŪGIO TERAPIJOS ĮRANGA

Kaip veikia šoko bangų terapija?
Smūginės bangos terapija veikia taikant mechaninius slėgio impulsus, dėl kurių sausgyslių arba minkštųjų audinių vietose susidaro kavitacijos ir burbuliukai – tipiškos vietos, kur kraujo tiekimas negali efektyviai pasiekti.
Impulsai „sulaužo“ sausgysles ar minkštuosius audinius, kad organizmas pradėtų gydytis, o šis procesas vadinamas revaskuliarizacija. Dėl to sausgyslė tampa patvaresnė ir gali greitai atsinaujinti – ilgainiui pasiekiami geresni rezultatai.
Tai saugus gydymas ir alternatyva, į kurią reikia atsižvelgti, jei galite susidurti su kortizono injekcijos galimybe.

Shockwave celiulitui mažinti
ESWT yra saugi, neinvazinė, FDA patvirtinta gydymo forma, skirta celiulitui mažinti ir kitai kūno naudai.
Galima veiksmingai gydyti įvairias kūno dalis.
Nors po gydymo nebūna prastovų, po gydymo rekomenduojama švelniai vartoti maždaug 48 valandas.
Įprasta ESWT sesija trunka apie 30 minučių ar mažiau.
Pastebimus rezultatus galima pasiekti vos per keletą seansų (rekomenduojama 8-10 procedūrų).
Vieno gydymo seanso kaina skiriasi priklausomai nuo gydymo įstaigos, gydomo ploto (-ų); Reikalingas įrenginio tipas / įspėjimas ir norimi rezultatai.

Smūginės bangos terapija ED
Dauguma vyrų, sergančių erekcijos disfunkcija, turi kraujagyslių problemų, kurios paveikia kraujagysles, tiekiančias kraują į kaverninius varpos kūnus, todėl sumažėja gebėjimas vystytis ir išlaikyti erekciją. Galutinis rezultatas yra nepakankama kraujotaka, o po to per anksti nutekėja jau sumažėjęs kraujo kiekis iš akytkūnių, o tai reiškia, kad erekcija nepasiekiama. Šio tipo ED gydymas smūginės bangos gali būti labai veiksmingas gydymas. Smūginės bangos yra nukreiptos į gydomą sritį, sukuriant naujas kraujagysles varpos audinyje, todėl pacientai gali pasiekti ir išlaikyti tvirtą, spontanišką erekciją.

SMŪGIO TERAPIJOS ĮRANGA