• Sumažinta kaina

Hydra dermabrazija vandeniu

544,00 EUR
495,00 EUR Sutaupote 49,00 EUR

Modelis: MEVS606.6.1

Kiekis

 

 

 

 

 

DERMABRAZIJA SU VANDENIU
HYDRA DERMABRAZIJA

Jokio diskomforto: naudojama pažangi, moksliniais tyrimais grįsta technologija užtikrina matomą rezultatą be diskomforto ir nemalonių pojūčių.
Odos valymas, atliekamas šlifavimo-glūdinimo principu, naudojant vandenį su vakuuminio siurbimo funkcija. Procedūros metu patikimai pašalinamos nebegyvos, suragėjusios ląstelės.
Efektyvumas: teigiamas veido odos valymo ir drėkinimo poveikis matomas jau po pirmosios procedūros, akivaizdūs pokyčiai – po 3-6 sesijų.
Kompleksiškumas: metodas orientuotas ne tik į odos ląstelių atsinaujinimo skatinimą, bet ir į giluminį odos valymą bei lyginimą.
Patogumas: procedūra idealiai tinka užsiėmusiems, ilgoms ir varginančioms procedūroms laiko neturintiems klientams.

INFORMACIJA:
Radijo dažnis: Oda tampa lygesnė ir stangresnė, ryškesni veido kontūrai, lyginamos raukšlės ir gilios mimikų linijos. Mažinama pasmakrė bei pajuodę paakiai. Pakeliami antakiai, stangrinami akių vokai. Taip išgaunamas daug jauniau atrodantis veidas (liftingo efektas). Procedūra taip pat padeda gydant įsisenėjusias arba nesenai atsiradusias strijas. Visą tai įvyksta fibroplastų dėka, kurie skatina naujo kolageno atsiradimą. Daugiau teigiamų procedūros efektų: Detoksikuoja. Šio tipo šiluma palengvina toksinų pasidalijimą į mažesnes daleles, kurios vėliau natūraliai pasišalina. Procedūra rekomenduojama, kai yra reikalingas limfodrenažas. Maitina ir padeda. Gerina kraujotaką, maitinamas atitinkamas odos plotas arteriniu krauju, kuris yra kupinas deguonies ir maistinių medžiagų
Ultragarsas: Ultragarsinio odos valymo metu, metalinio zondo paviršiuje susidaro žemos amplitudės ultragarsinė vibracija, efektyviai skaidanti vandens molekules. Odos šveitimo mentele, švelniai braukiant odos paviršiumi, oda valoma nuo negyvų ląstelių, odos riebalų, bakterijų, kosmetikos likučių ir kitų nešvarumų visiškai nespaudant ir netraumuojant odos. Veido valymo ultragarsu principas – atlikti giluminių odos audinių masažą, tokiu būdu aktyvinant medžiagų apykaitą. Aktyvesnė ir kokybiškesnė medžiagų apykaita garantuoja gausesnį kolageno ir elastino kiekį, dėl kurių oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė – mažėja raukšlės, koreguojama odos spalva, ji įgauna švytėjimą, tampa stangresne. Ultragarsinio veido odos valymo metu oda paruošiama efektyviam su odos priežiūros priemonėmis gaunamų aktyviųjų medžiagų pasisavinimui bei kitoms profesionalioms kosmetologijos procedūroms. Be to, efektyviau vyksta ir odos atsinaujinimo procesai, ji geriau pasisavina naudingas medžiagas, ypač taip reikalingą odai drėgmę, nuo kurios priklauso odos elastingumas.
Vandens dermabrazija - technologija, skirta nugaišusios odos šveitimui naudojant specialiai suprojektuotą vandens padavimo ir siurbimo sistemą. Gilaus drėkinimo poveikis.
Krioterapijos antgalis - suprojektuotas nuraminti sudirgintą odą.
Bio (mikro srovės) - veido kėlimo-liftingo technologija naudojant mikro sroves, skatinančias ląsteles atsinaujinti. Bio mikro srovės atpalaiduoja veido raumenis ir prisotina deguonimi, pagerina veido odos kraujo mikrocirkuliaciją. Tai yra saugi neinvazinis priemonė gražinti veido odą.
Purškimas - naudojant fiziologinį ar kitą tirpalą, padės išvalyti veido odą.

KOMPLEKTACIJA
Pagrindinis aparatas su 7 colių LCD valdymo ekranu - 1
Purškimo rankena su indu- 1
Ultragarsiniai antgalis- 1    1 MHz
Radijo dažnio antgalis- 1   1 MHz
BIO galvanikos antgalis -1
Krioterapijos prietaisas vėsinantis- 1
Vandens dermabrazijos antgalis- 1
Vandens dermabrazijos galvutės- 8
Maitinimo laidas- 1
Naudotojo instrukcija US ir LT kalba

Įtampa: 220V-60 Hz
Galia: 250W±5W
Svoris: 6.5kg
Pakuotė: 56X43X27 cm

Naudotojo instrukcija US ir LT kalbomis
Gamintojo garantija 12 mėn.
CE sertifikatas
Pristatymo terminas apie 10 d.d. - 22 d.d.