EEG elektroencefalografijos įrenga

Skaitmeninės smegenų veiklos kartografavimo sistemos

Smegenų elektroencefalografija yra elektrofiziologijos metodas, įrašydamas smegenų neuronų bioelektrinj aktyvumą, pašalinant juos nuo galvos paviršiaus.
Smegenys turi bioelektrinę veikla. Kiekviena nervų centrinė nervų ląstelė nervų sistema jis gali sukurti elektros impulsą ir perduoti jį kaimyninėms ląstelėms su ašonu ir dendritais. Smegenų žievėje, apie 14 milijardų neuronų, kurių kiekvienas sukuria savo elektros impulsą. Atskirai, kiekvienas impulsas neatsiranda nieko sau, tačiau kiekviena antroji bendra elektros veikla 14 milijardų ląstelių sukuria elektromagnetini lauką aplink smegenis, kuri registruoja elektrozifogramą smegenų.
EEG stebėjimas atskleidžia funkcines ir organines smegenų patologijas, pvz., Epilepsiją ar miego sutrikimus. Tai kenkia atlikti procedūrą elektroencefalographer: tyrimas yra nekenksmingas, nes prietaisas nesiunčia jokio signalo i smegenis, bet tik pataisa išeinančius biopotencies.
Smegenų elektroencefalograma yra centrinės nervų sistemos elektros aktyvumo grafinis vaizdas. Ji vaizduoja bangas ir ritmus. Jų kokybiniai ir kiekybiniai rodikliai analizuojami ir diagnozuojami. Analizės centre - ritmai - smegenų virpesiai.
Kompiuterių elektroencefalografija (CAEG) yra skaitmeninis proto bangos veiklos registravimo metodas. Pasenusios elektroencefalografijos išvestis grafinis rezultatas ilgą juostą. CAEG Rodo kompiuterio ekrane rezultatus.

EEG elektroencefalografijos įrenga